Polacy obudźcie się

Polacy obudźcie się, dlaczego tak wielu ważnych rzeczy nie wiemy, dlaczego jesteśmy tak ogromnymi ignorantami?

Nie mamy zielonego pojęcia jakie długofalowe konsekwencje ma stosowanie modyfikowanej genetycznie żywności, a pomimo tego pozwalamy, a przynajmniej nie mamy nic przeciwko na jej stosowanie. Jak to możliwe, że są firmy, które w sposób jawny próbują zmonopolizować produkcję żywności i nikt nic z tym nie robi.

W wolnych chwilach dajemy się ogłupiać telewizyjną papką, kłamliwymi zmanipulowanymi  wiadomościami, śmieciowym (molekularnie martwym) jedzeniem z tonami uzależniającego cukru itd.

Polacy obudźcie się

Hubert Czerniak prezentuje swój punkt widzenia na wiele tematów, również na temat GMO, dlaczego 4 mln hektarów ziemi w USA nie nadaje się do uprawy. Wyjaśnia dlaczego przy uprawie kukurydzy znajdowano ogromne ilości martwych pszczół.

Zwraca również uwagę, że ochrona poszczepienna trwa 10 lat, więc wszystkie osoby powyżej 28 roku są już bez jakiejkolwiek ochrony i okazuje się, że żadna pandemia np. tężca nie wybucha.

Darmowe szczepionki przeciw grypie dla seniorów zawierające aluminium …

Tak chcemy żyć?

Zespół takpolska.pl

  • Jadwiga

    Problem polega na tym, że społeczeństwo śpi i nie łatwo będzie je obudzić. A nawet jak próbuje się kogoś obudzić – ej stary wstawaj, to ten ktoś zazwyczaj wie po prostu swoje. Moim zdaniem nic na siłę, jest dokładnie tak jak ma być, a ci co chcą niech zmieniają swoje życie.

Dodaj komentarz