Serwis takpolska.pl

takpolska.pl to serwis internetowy z informacjami na tematy ważne dla wszystkich ludzi a zwłaszcza dla polaków.

takpolska.pl

takpolska.pl

W serwisie takpolska.pl prezentujemy wiele ciekawych informacji, które są istotne z punktu widzenia każdego człowieka. Informacje dotyczą zdrowia ciała i ducha i rzeczy pobocznych takich jak polityka czy ekonomia.

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest homeostaza naszych ciał i wiemy jak bardzo istotnie wpływa to na nasze odbieranie rzeczywistości.

Dzielimy się tym, co z naszego punktu widzenia jest ważne i co może pozytywnie wpłynąć na nasz świat.

Rozumiemy potrzebę pozytywnego myślenia jak również niezobowiązującego dzielenia się tym co mamy najlepsze.

Każda nasza myśl jest częścią nas, każde wypowiedziane słowo tworzy naszą rzeczywistość, chcemy by w naszym serwisie znajdowały się informacje, które będą stanowiły przepis jak pozytywnie zmieniać nasze życie i cały świat.

Jesteśmy realistami, wiemy, że są różne punkty widzenia, każdy z nich szanujemy.

Naszym celem jest poznanie/odszyfrowanie naszej rzeczywistości. Bardzo wielu z nas zdaje sobie sprawę, że żyjemy w środowisku bardzo szybkim stopniu degradacji. Oddychamy zanieczyszczonym powietrzem, pijemy brudną albo co gorsza butelkowaną martwą wodę, jemy molekularnie martwe jedzenie, wierzymy, że syntetycznie uzyskane tabletki nas wyleczą.

Cieszymy się, że holistyczne podejście do zdrowia i życia staje się faktem, jesteśmy dumni, że jako społeczeństwo wstajemy z kolan i przestajemy żyć w poczuciu gorszości do innych ludzi/narodów.

Każdy człowiek, jest bytem uwarunkowanym przez geny i środowisko, nie każdy ma takie same możliwości i ten sam start.

Współczesny człowiek ma ogromny dostęp do informacji, dzięki temu edukacja przestaje być towarem luksusowym i daje to możliwości wyrównywania szans dla tych, którzy rodząc się nie mieli tak dużo szczęścia.

Cieszmy się życiem, każdą chwilą i dzielmy się tym co mamy najlepsze.

Zespół takpolska.pl